O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą specjalistyczną, działającą w branży szeroko pojętej stolarki otworowej klasy PREMIUM od roku 2004, chociaż doświadczenie zawodowe osób tworzących GEAL sięga kilkunastu lat. W tym czasie wypracowaliśmy bardzo wysoką pozycję w sprzedaży stolarki budowlanej na lokalnym rynku woj. podlaskiego i mazowieckiego. Z biegiem lat coraz więcej Klientów okazywało i nadal okazuje zaufanie naszej firmie, przyczyniając się do jej dynamicznego rozwoju. Za to wszystko serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że otwierając kolejne punkty handlowe możemy być bliżej Państwa.

Zapraszamy Państwa do naszych biur handlowych znajdujących się w Łomży i Ostrołęce w celu zapoznania się z najnowszą linią produktów, zaprojektowaną i wykonaną z myślą o najbardziej wymagającym odbiorcy. Atrakcyjność naszej oferty polega na połączeniu najwyższej jakości oferowanych produktów z profesjonalnym i autoryzowanym ich montażem.

Podczas długoletniej działalności naszej firmy poznaliśmy szczegółowo wiele produktów z branży stolarki otworowej, wybraliśmy z nich wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych liderów, które w sposób niezawodny będą komfortowo służyć naszym Klientom przez wiele lat.

Oferujemy Państwu profesjonalną i pełną obsługę w taki sposób, aby wybrali Państwo ładny, doskonały technologicznie, nowoczesny i prestiżowy produkt, co będzie gwarantem zadowolenia i dobrej inwestycji.

Gotowi jesteśmy poświęcić Państwu maksimum czasu i uwagi. Wszystko to w celu wybrania najodpowiedniejszej oferty.

Jesteśmy do dyspozycji zarówno w biurze, jak i w terenie. Zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Firma GEAL współpracuje z renomowanymi dostawcami: HORMANN, POL-SKONE, ABAKUS, ERKADO, PORTA, DRE, VOSTER, CENTURION, BARAŃSKI, DOORSY, CAL, WIKĘD, MAR-TOM, GERDA, KMT, DELTA, NICE, FAAC, ROTO

GEAL oferuje szeroką gamę produktów: okna PCV, okna drewniane, drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drzwi techniczne, bramy garażowe, technika przeładunku, napędy bram, klamki, parapety i inne towary uzupełniające stolarkę okienno-drzwiową.

Baza transportowa GEAL jest gwarancją sprawnego i szybkiego dotarcia z zamówieniami do klientów. Dlatego też firma GEAL zawsze jest w stanie zapewnić swoim kontrahentom bardzo krótkie terminy realizacji zamówień oraz wysoką jakość obsługi.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu oraz skorzystania z naszych usług, życząc zarazem wszystkim naszym potencjalnym Klientom trafnych decyzji inwestycyjnych oraz udanych zakupów.